Kariéra

Vážení zájemci,
souvisle přijímáme dotazy a žádosti uchazečů s profesní orientací na cestovní ruch a lázeňsko - rehabilitační odvětví. Naše společnost poskytuje uplatnění pro bezpočet profesí - od lékařů, sester, fyzioterapeutů nebo masérů, přes obsluhu ve stravování až po recepční, pokojské nebo pracovníky údržby.

Pokud jsme vás zaujali a ucházíte se o práci v ubytovacích, stravovacích nebo léčebných službách, zašlete nám svůj životopis. Rádi vám odpovíme. Více informací na tel.: +420 434 530 445, +420 725 911 931 nebo na e-mail: asistentka@laznedubi.cz

Aktuální volná místa

Tereziny lázně Dubí a.s., hledají:

FYZIOTERAPEUT | FYZIOTERAPEUTKA

Požadujeme:

vzdělání v oboru fyzioterapie (VŠ - fyzioterapie, ÚSO – rehabilitační pracovník)

aktivní, klientsky orientovaný přístup, respektování lidské důstojnosti u všech našich klientů

základní znalost AJ, profesionalitu, pracovitost, samostatnost, spolehlivost a ochotu

Náplň práce:

individuální fyzioterapie dle indikace lékaře, vedení jednoduché dokumentace

plánování terapií, samostatné fyzioterapeutické / ergoterapeutické intervence dle vlastního profesionálního úsudku

Nabízíme:

nástup možný ihned, pracovní poměr na plný úvazek (v případě zájmu lze sjednat i částečný úvazek)

pracovní dobu v jednosměnném provozu (ranní provoz)

doba neurčitá se zkušební dobou 3 měsíce

možnost ubytování (pět měsíců zdarma)

stabilizační příspěvek 30.000,- Kč (při závazku na dva roky)

možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů – mzdový růst, mimořádné prémie, dodatková dovolená, zaměstnanecké stravování, atd.

stabilní zaměstnaní a zázemí společnosti, příjemné pracovní prostředí, možnost práce s pokročilými technologiemi (robotické pracoviště)

Nástupní mzda:

25.000,- Kč až 28.000,- Kč dle vzdělání a praxe, dále příplatky dle zákoníku práce

Nabídky prosím směřujte na kontakt:

Bc. Martina Belejová, e-mail: belejova@laznedubi.cz, tel. 725 124 579

ERGOTERAPEUT | ERGOTERAPEUTKA

Požadujeme:

vzdělání v oboru ergoterapie (VŠ, ÚSO)

individuální a skupinová ergoterapie dle indikace lékaře, vedení jednoduché dokumentace

ergoterapeutické intervence dle vlastního profesionálního úsudku

Nabízíme:

možnost ubytování (dva měsíce zdarma)

možnost čerpání zaměstnaneckých benefitů – mzdový růst, mimořádné prémie, zaměstnanecké stravování, atd.

22.500,- Kč až 24.500,- Kč, dále příplatky dle Zákoníku práce