Tereziny lázně

Kariéra

Vážení zájemci,
souvisle přijímáme dotazy a žádosti uchazečů s profesní orientací na cestovní ruch a lázeňsko - rehabilitační odvětví. Naše společnost poskytuje uplatnění pro bezpočet profesí - od lékařů, sester, fyzioterapeutů nebo masérů, přes obsluhu ve stravování až po recepční, pokojské nebo pracovníky údržby.

Pokud jsme vás zaujali a ucházíte se o práci v ubytovacích, stravovacích nebo léčebných službách, zašlete nám svůj životopis. Rádi vám odpovíme. 

 

Tereziny lázně Dubí

Tereziny lázně Dubí - fyzioterapie léčba bezbariérovost | Tereza`s Spa in Dubí - physiotherapy treatment wheelchair access

Tereziny lázně se nacházejí ve městě Dubí, na jižním svahu Krušných hor, v nadmořské výšce 420 metrů. Pro své blahodárné terapeutické účinky, architektonickou jedinečnost, nádherné přírodní prostředí a úžasné výhledy do okolí, jsou Tereziny lázně již od roku 1870 vyhledávaným léčebným zařízením.

Vítají Vás Tereziny lázně Dubí a.s.

Tereziny lázně Dubí | Tereza`s Spa in Dubí

Plně bezbariérové zařízení v Krušných horách!

Dovolte nám, přivítat Vás v historicky známých Tereziných lázních v Dubí, ležících v severní části České republiky, založených roku 1870. Naše zařízení prošlo mnohými stavebními úpravami exteriérů a vnitřních prostor budov s cílem oživit a zpříjemnit prostředí pro naše klienty. Jsme připraveni Vám nabídnout kvalitní léčebně rehabilitační a lázeňské služby prováděné školeným personálem, a to v krásném prostředí Krušných hor.

Unikátní informace o Tereziných lázních
Tradice od roku 1870. Výborná dostupnost z Prahy (90 km) a Drážďan (50 km), nedaleko od Teplic (5 km). Všechny služby poskytovány pod jednou střechou v jednom zařízení. Zcela bezbariérové zařízení uzpůsobené pro vozíčkáře.